Nasze wartości

Usługi

Od początku do końca jesteśmy ściśle zaangażowani w realizację Państwa zamówienia. Aby spełnić wymagania jakościowe, przepływ naszych towarów podlega dokładnej kontroli podczas całego procesu. Cel ten osiągany jest w ścisłej współpracy z działami projektowo-rozwojowymi naszej sieci partnerów i dostawców produkujących wyroby tekstylne.

Aby dystrybucja przebiegała możliwie jak najefektywniej, oferujemy elastyczne opcje transportu: ciężarówką, frachtem lotniczym lub morskim, po cenie kosztów. Dzięki naszej usłudze śledzenia transportu możesz monitorować swoje zamówienie online podczas całego procesu dystrybucji: od fabryki do miejsca docelowego.

Recykling

Innowacyjne zrównoważenie

New Amsterdam Holding przyczynia się do lepszej przyszłości, chroniąc i odzyskując cenne surowce naturalne. Nasza ambicja? Wymyślić, opracować i wdrożyć do użytku innowacyjne rozwiązania, aby zmniejszyć nasz wpływ na środowisko.

Nic nie jest tak wymagające, jak inicjowanie innowacji i odnowy. Ciężko pracujemy nad rozwojem produktów powstających w procesie obiegu zamkniętego, które przyczyniają się do powstawania gospodarki przyjaznej dla środowiska. Z pomocą naszego partnera, Itochu Corporation mamy dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie tekstyliów.

Produkty o obiegu zamkniętym
Trwałe i zrównoważone produkty zaczynają się od zrównoważonego projektu. Pomagamy naszym klientom dokonywać świadomych wyborów przy projektowaniu dopasowanego do nich produktu. Decydując się na wybór materiału pochodzącego z recyklingu lub materiału biologicznego zamiast konwencjonalnego, też możesz mieć pozytywny wpływ na środowisko.

Zrównoważona produkcja to coś więcej niż tylko produkt. Oferowany przez nas asortyment jest wytwarzany z myślą o obiegu zamkniętym, nastawionym na ponowne wykorzystanie materiałów.

Outsourcing

Proces w sześciu krokach

Dzięki naszej bogatej ofercie możesz zapewnić wszystkim działom swojej firmy wyjątkową tożsamość korporacyjną z pomocą szytej na miarę odzieży firmowej: medycznej, roboczej lub korporacyjnej. W procesie outsourcingu pomogą Ci nasi doświadczeni konsultanci i projektanci. Bezbłędnie przełożymy Twoje życzenia na oryginalny projekt, dopasowany do wizji Twojej firmy.

Jesteś ciekaw naszych produktów?

Zobacz je tutaj

SOB

Kolektywność

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (SOB) dla New Amsterdam Holding oznacza świadome zajmowanie się naszym środowiskiem. Ograniczamy nasz wpływ na środowisko poprzez ciągłe wprowadzanie innowacji i ulepszanie naszych produktów. Korzystamy z alternatywnych surowców i materiałów, zmniejszamy liczbę cykli transportowych, łączymy przepływy towarów. Wraz z naszymi partnerami opracowujemy innowacje, które przenoszą zrównoważony rozwój na nowy poziom.

Kodeks Postępowania
Nasze procesy mają na celu ponowne wykorzystanie materiałów. Wymagamy tego nie tylko od siebie, ale w ramach całego łańcucha dostaw. Współpracujemy tylko z dostawcami, którzy podzielają nasze wartości. Poszczególne ogniwa łańcucha dostaw wybieramy na podstawie wymagań zrównoważonego rozwoju. Weryfikujemy je pod kątem przestrzegania praw człowieka, wpływu na środowisko i bezpieczeństwa produktów.
Dążymy do uczciwej i odpowiedzialnej produkcji, w której ludzie są sprawiedliwie traktowani i nagradzani. U naszych dostawców sprawdzamy warunki pracy oraz pochodzenie surowców.
Kodeks Postępowania opisuje również nasze oczekiwania dotyczące warunków, w jakich wytwarzane są produkty. Każdy, kto prowadzi z nami interesy, musi podpisać Kodeks Postępowania.

Ład korporacyjny
Jesteśmy świadomi naszego środowiska i stale zmniejszamy nasz ślad ekologiczny, wprowadzając innowacje w naszych produktach z wykorzystaniem alternatywnych materiałów i surowców. Dyrektorzy New Amsterdam Holding podpisali oświadczenie dotyczące Kodeksu Postępowania, a także Holenderski Kodeks Ładu Korporacyjnego, opracowany przez Komitet Monitorujący Kodeks Ładu Korporacyjnego (MCCG).

Chcesz uzyskać więcej informacji lub poprosić o ofertę?

Służymy pomocą!

Bądź na bieżąco

Chcesz nas poznać?

Marszałkowska 80
00-517 Warszawa

Pon. - Pt.: 9:00 - 18:00