Nasza historia

Nasz fundament

„New Amsterdam” jako nazwa przedsiębiorstwa wywodzi się od nazwy i identyfikuje się z holenderskim terytorium „Nieuw Amsterdam”, znanym dziś jako „Nowy Jork”. W XVI wieku holenderscy marynarze i odkrywcy wprowadzili na kontynencie północnoamerykańskim szereg swobód kulturowych i społecznych, które finalnie zostały zaadoptowane na terenie całych Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Wolność poglądów i wolność gospodarcza stanowiły jedną z najważniejszych sił napędowych dla wzrostu i rozwoju holenderskiej stolicy – Amsterdamu. Przedsiębiorcy chcąc utrzymać konkurencyjność skłonieni zostali do ciągłego wprowadzania innowacji.

Ta właśnie mentalność i podejście stanowią podstawę wartości i motywacji stojących za New Amsterdam Holding. Przedsiębiorczość objawiająca się wolnością, innowacyjnością i współpracą w ramach całego procesu, skutkuje wykreowaniem środowiska biznesowego, w którym żaden aspekt nie zostaje pominięty. Takie podejście jest skuteczne i trwałe w otoczeniu, w którym przejrzystość i wrażliwość są fundamentalnymi wartościami, w oparciu o które prowadzona jest działalność gospodarcza.

W związku z tym, nie ograniczamy się jedynie do siebie, gdyż najlepsze wyniki można osiągnąć tylko poprzez znalezienie odpowiednich partnerów, którzy podzielają nasze wartości. To esencja prowadzenia biznesu przez New Amsterdam Holding.

Holandia

New Amsterdam Holding B.V.

Kraanspoor 50

1033 SE Amsterdam

Turcja

New Amsterdam Holding B.V.

Nazmi Akbaci Is Merkezi No:145

Maslak / Istanbul 34398

Polska

New Amsterdam Holding B.V.

Marszalkowska street 80

Postcode 00-517

Warszawa

Nasz zespół

Miło mi cię poznać

Vincent Veldhuis

Chief Executive Officer

Nick Veldhuis

Chief Financial Officer

Selcuk Hatipogul

Chief Operating Officer

Erik van Riet Paap

Director Europe

 

Misja

New Amsterdam Holding inwestuje w budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Niezawodność i transparentność to nasze podstawowe wartości. Z naszymi klientami dzielimy się wiedzą, rozwiązaniami i doświadczeniem.

 

Wizja

New Amsterdam Holding chce opracowywać, rozwijać i stosować innowacyjne rozwiązania w celu zmniejszenia naszego śladu ekologicznego. Korzystamy z produktów wytworzonych w procesach opartych na obiegu zamkniętym, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki przyjaznej środowisku.

Nasz partner

Itochu Corporation Itochu Corporation to japońska firma obecna w wielu międzynarodowych miastach na całym świecie, z centralą w Tokio. Itochu Corporation posiada siedem dywizji operacyjnych specjalizujących się w: tekstyliach, metalach i minerałach, żywności, maszynach, energetyce i chemikaliach, nieruchomościach, IT i finansach.
Itochu zajęło 72 miejsce na liście Fortune Global 500, z rocznymi przychodami handlowymi w wysokości 100 miliardów dolarów. Itochu od ponad trzydziestu lat jest jednym z najpopularniejszych pracodawców wśród absolwentów czołowych japońskich uniwersytetów. W 2019 i 2020 roku Itochu Corporation było najpopularniejszym pracodawcą wśród absolwentów.
Aby uzyskać więcej informacji kliknij
tutaj.

Misja Itochu

„Jako Grupa ITOCHU deklarujemy ducha „Sampo-yoshi” jako nową misję naszej korporacji. Duch ten wywodzi się z przesłania naszego założyciela Chubei Itoh I (kupca pochodzącego z byłej prowincji Ohmi w Japonii (obecnie Prefektura Shiga)).
Ten oryginalny duch biznesu był przekazywany przez lata od założenia ITOCHU w 1858 roku do dnia dzisiejszego i przekazywany będzie nadal przyszłym pokoleniom.”

W języku japońskim „yoshi” oznacza „dobry”, a „sampo” oznacza trzy strony, które składają się z:

  • (1) sprzedawcy (“urite”)
  • (2) kupującego (“kaite”)
  • (3) społeczeństwa (“seken”)

“Sampo-yoshi” to zatem

“urite-yoshi” (czyli „dobry dla sprzedawcy”)
“kaite-yoshi” (czyli „dobry dla kupującego”)
“seken-yoshi” (czyli „dobry dla społeczeństwa ”)

Ciekawi Cię, co robimy w zakresie SOB i recyklingu?

Czytaj tutaj

Bądź na bieżąco

Chcesz nas poznać?

Marszałkowska 80
00-517 Warszawa

Pon. - Pt.: 9:00 - 18:00